На Запоріжжі депутатові «опзж» повідомлено про підозру у колабораціонізмі | Кримінальні новини

16.12.2022 10:30

Запорізька обласна прокуратура повідомила про підозру депутату Пологівської районної ради від забороненої в Україні партії «опзж» у колабораційній діяльності.

За даними слідства, місцевий депутат залишився на тимчасово окупованій території Запорізької області. У серпні 2022 року чоловік добровільно надав згоду на співпрацю з окупаційною владою рф та погодився на пропозицію очолити так звану «военно-гражданскую администрацию г. Пологи».

Використовуючи набуті повноваження, підозрюваний активно розпочав формування особового складу апарату незаконного органу влади.

Він проводив агітаційну роботу серед освітян та схиляв їх до відновлення навчального процесу за програмою країни-агресора. Також закликав підприємців до співпраці з окупантами та реєстрації установчих документів за стандартами країни-агресора.

Бажаючи довести окупаційній владі свою відданість, новопризначений псевдоголова видав розпорядження про «святкування» в окупованих Пологах Дня прапора рф та особисто брав участь в організації цього заходу.

За матеріалами Запорізької обласної прокуратури

Источник