На Вінниччині ліквідовано мережу інтернет-магазинів з продажу сурогатного алкоголю. ФОТО | Криминал

04.02.2022 18:00

Для незаконного збагачення група ділків створила декілька вебресурсів, через які продавали сурогат під виглядом  спиртного відомих брендів. З підпільного цеху в м. Могилів-Подільський слідчі спільно з оперативниками кіберполіції вилучили понад 1200 тетрапаків готового для продажу фальсифікату, тонну спиртової суміші, обладнання та матеріали для повного циклу виробництва контрафактного товару.

За словами начальника Вінницького районного управління поліції Віталія Курчика, інформацію про незаконну роботу Інтернет-сайтів з продажу сурогатного алкоголю поліцейські отримали на початку 2022 року. За цим фактом слідчі Вінницького районного управління поліції розпочали кримінальне провадження та спільно з оперативниками кіберполіції Вінницької області встановили осіб,  причетних до протиправної діяльності.

Алкогольну продукцію жителі м. Могилів-Подільський віком 31 та 34 роки, виготовляли на одному зі складів міста,товар покупцям відправляли через місцеве поштове відділень.

Під час проведення санкціонованих обшуків за місцем проживання одного із фігурантів  та у підпільному цеху, поліцейські вилучили понад 1200 тетрапаків алкоголю відомих світових брендів, тону спиртової суміші, барвники, ароматизатори, обладнання для розливу, розхідні матеріали для виготовлення ще майже 5 тисяч тетрапаків з маркуванням різних торговельних марок, банківські картки, «чорнові» записи, комп’ютерну техніку, гроші , отримані злочинним шляхом.

За матеріалами ВК ГУНП у Вінницькій області

Источник