На Сумщині за вбивство пенсіонера засуджено юнака, який тривалий час переховувався від правосуддя | Кримінальні новини

27.04.2023 23:00

За публічного обвинувачення прокурорів Білопільського відділу Сумської окружної прокуратури рішенням суду від 26 квітня 2023 року 19-річного юнака визнано винним в умисному вбивстві пенсіонера та вчиненні розбійного нападу. Йому призначено покарання у вигляді до 11 років позбавлення волі з конфіскацією усього належного йому майна, окрім житла.

Прокурори в суді довели, що 3 липня 2021 року в м. Білопілля Сумського району двоє юнаків напередодні були в дачному будинку пенсіонера. Вони відразу відмітили цінні речі, які можна викрасти. Юнаки сподівались, що чоловік поїде з дачного будинку, відтак вночі прийшли за його майном. Однак пенсіонер був у будинку. Це не зупинило нападників, щоб потерпілий не чинив опір, вони забили його руками та ногами до смерті. Тікаючи, прихопили із собою моток мідного дроту. Тіло потерпілого нападники винесли на вулицю та кинули його у водокачку.

Обвинувачений з липня 2021 року перебував у розшуку. У січні 2023 року правоохоронці затримали його в Харківській області. З того часу він перебуває за гратами. Його спільника за вказаний злочин вже засуджено до 14 років позбавлення волі.

За матеріалами Сумської обласної прокуратури

Источник