На столичній станції метро “Площа Льва Толстого” до 7 квітня замінюватимуть турнікети

На столичній станції метро “Площа Льва Толстого” до 7 квітня замінюватимуть турнікети

На станції метро “Площа Льва Толстого” із 20 березня до 7 квітня замінюватимуть турнікети. Для пасажирів станція працюватиме у звичному режимі, а всі необхідні роботи проводитимуть у нічний час. 

Про це дізналась з повідомлення пресслужби Київської міської державної адміністрації (КМДА).

 

Як інформує КП “Київський метрополітен”, із 20 березня до 7 квітня на станції метро “Площа Льва Толстого” замінюватимуть турнікети.

Зазначається, що у тестовому режимі на станції метро “Площа Льва Толстого” частина лінійки турнікетів вже була замінена на нові у 2019 році. Тепер на станції мінятимуть решту турнікетів.

У КМДА нагадали, що нове обладнання встановлено вже у 22 вестибюлях 14 станцій столичної підземки. Вони приймають усі електронні способи оплати проїзду:

  • qr-квиток;
  • qr-квиток, згенерований у застосунку “Київ Цифровий”;
  • транспортну картку;
  • картку киянина;
  • безконтактну банківську картку.
  • Нагадаємо, підлеглі Віталія Кличка звітували про реалізацію у 2022 році програми розвитку транспортної інфраструктури Києва. Ситуація з виконанням цільової програми плачевна: повністю не був виконаним жоден зі 140 запланованих проєктів, лише 6 проєктів було реалізовано частково. Тут звичайно можна все списати на війну, через яку в бюджеті Києва утворився дефіцит коштів (замість запланованих програмою 21,7 млрд гривень, було освоєно лише 404,6 млн гривень з міської “скарбниці”), але справа не тільки в цьому. По-перше, не були виконані навіть заходи, які не потребували фінансування, по-друге – при затвердженні вказаної програми у листопаді 2019 року вже було ясно, що чиновників КМДА та низку депутатів цікавив насамперед піар, реалізувати заходи цього документу було не реально.

    Источник