На столичній Солом’янці по одній з вулиць обмежать рух до середини липня (схема)

На столичній Солом'янці по одній з вулиць обмежать рух до середини липня (схема)

У Солом’янському районі Києва на вулиці Митрополита Липківського із 27 травня до 15 липня частково обмежать рух. Заходи пов’язані із початком капітального ремонту вулиці. 

Про це, як передає , йдеться в повідомленні Київської міської адміністрації (КМДА) з посиланням на інформацію КК “Київавтодор”.

 

Зазначається, що на першому етапі покриття оновлюватимуть на ділянці від вулиці Гетьмана Скоропадського (колишня вул. Льва Толстого) до вулиці Г. Кірпи.

Згідно з повідомленням, під час капітального ремонту цієї магістральної вулиці районного значення заплановано облаштувати 6-7 смуг транспортного руху, зокрема велодоріжки одностороннього руху, відновити верхній шар покриття проїжджої частини і тротуари. Для безпеки водіїв і пішоходів передбачені розділова смуга і смуга безпеки. Роботи мають завершити протягом місяця.

На столичній Солом'янці по одній з вулиць обмежать рух до середини липня (схема)

Нагадаємо, дорожники завершили основні ремонтні роботи на трьох вулицях столиці. Так по вул. Гетьмана Павла Скоропадського закінчили влаштовувати верхній шар покриття на проїжджій частині. Також основні роботи закінчили на вул. Ю. Шумського та вул. Композитора Лятошинського.

Источник