На столичній Борщагівці за 2,45 млн гривень замінять ліфт в багатоповерхівці

На столичній Борщагівці за 2,45 млн гривень замінять ліфт в багатоповерхівці

Управління ЖКГ Святошинської РДА столиці виділяє гроші на капітальний ремонт ліфта в житловому будинку по вулиці Героїв Космосу, 13 на умовах співфінансування з об’єднанням співвласників. Оновлений підйомник має запрацювати до нового року.

Про це  дізналася з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

 

Згідно оголошення, Управління житлово-комунального господарства (ЖКГ) Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації (РДА) оголосило тендер на капітальний ремонт ліфта на умовах співфінансування у житловому будинку №13 на вулиці Героїв Космосу в Святошинському районі м. Києва.

Очікувана вартість закупівлі – 2 млн 448 тис. 446 гривень.

Відкриті торги з особливостями призначені на 9 жовтня 2023 року (строк виконання робіт – 31 грудня).

Зазначимо, від 19 травня 2023 року відкриті торги на Prozorro знову проходять з аукціонами: набула чинності постанова Кабміну (№471) від 12 травня, яка повертає раніше тимчасово скасовані через тривалі брекаути трираундові аукціони в публічних закупівлях.

Тепер правила аукціонів будуть як і належить: кожен учасник має три кроки на пониження своєї ціни, а право останнього кроку отримує той, хто надав найнижчу ціну при подачі пропозиції. Водночас згадана постанова передбачає, що замовник може самостійно прийняти рішення про проведення відкритих торгів без аукціону – якщо надасть обґрунтування такого свого рішення. 

Дивіться, які цікаві публічні закупівлі відбулися у Києві минулого тижня: 

Источник