На столичні маршрути вийдуть ще чотири сучасних автобуси з Німеччини (фото)

На столичні маршрути вийдуть ще чотири сучасних автобуси з Німеччини (фото)

Київ отримав від німецьких друзів ще чотири міських автобуси Mercedes. Найближчим часом вони вийдуть на столичні маршрути. Загалом від початку повномасштабної війни столиця отримала від партнерів вже 76 міських автобусів. 

Про це, як передає, йдеться в повідомленні Київської міської адміністрації (КМДА).

 

Як повідомив мер Києва Віталій Кличко, це сучасні автобуси з низькою підлогою, з системами відеоспостереження та Wi-Fi у салоні. Столиці їх передали транспортні підприємства Гамбурга та Галлє. 

«Найближчим часом – після відповідної реєстрації, цей пасажирський транспорт вийде на маршрути столиці», – зазначив Віталій Кличко.

У КМДА зазначили, що загалом від початку повномасштабної війни Київ залучив та отримав від європейських партнерів в якості допомоги: 40 сучасних карет швидкої допомоги, 40 пожежних автомобілів (2 авто в грудні відправили в Харків, який зазнає постійних обстрілів). А також столиця отримала вже 76 міських автобусів.

Нагадаємо, від перших днів повномасштабної агресії росії проти України, Київ отримує допомогу від міст-партнерів. У кінці квітня 2022 року делегація мерії Риги прибула до української столиці, щоб передати Києву 11 сучасних автобусів та гуманітарну допомогу. На початку 2023 року отримав від Риги ще 10 автобусів.Також на початку 2023 року Київ отримав від фінського міста Тампере три пасажирських автобуси. 

Источник