На станції метро “Театральна” відкрилась виставка про історію українського війська від доби козацтва до сьогодення

Напередодні відзначення Дня Збройних сил України у вестибюлі станції метро “Театральна” запрацювала виставка, присвячена ЗСУ.

Про це повідомляє Київський метрополітен.

Виставка “Сучасне військо крізь призму минулого” розповідає про історію українського війська від доби козацтва до сьогодення, а також про традиції, які збереглися й донині у Збройних силах України.

Як наголошує організатор виставки – Центр досліджень воєнної історії Збройних Сил України – важливо підтримувати історичну пам’ять щодо українських мілітарних формувань та єдності українців різних поколінь у захисті своєї державності на різних етапах боротьби за незалежність і свободу країни.

Проєкт “Сучасне військо крізь призму минулого” ілюструє внесок українського козацтва, Українських Січових стрільців, військових формувань доби Української революції 1917-1921 рр., Карпатської Січі та Української Повстанської армії в боротьбі за здобуття Україною незалежності. Окрім того, висвітлено етапи становлення сучасних Збройних сил України, їхню миротворчу діяльність, участь військовослужбовців в АТО/ООС та мужньому відбитті широкомасштабного вторгнення росії.

Ознайомитися з історичною хронологіє становлення українського війська можна до 22 грудня.

Джерело