На понівеченій росіянами вулиці Вокзальній у Бучі за 3,4 млн гривень відремонтують пішохідну зону

На понівеченій росіянами вулиці Вокзальній у Бучі за 3,4 млн гривень відремонтують пішохідну зону

Комунальне підприємство (КП) “Бучасервіс” закупило без використання електронних торгів послуги з ремонту пішохідної частини однієї з бучанських вулиць у фірми, зареєстрованої шість років тому у столиці. Товариство з обмеженою відповідальність “Бруковка” раніше було підрядником будівельних робіт як у Бучі, так і в інших населених пунктах.

Про це  стало відомо з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

 

Згідно оголошення, закупівля була здійснена без використання електронної системи.

За поточний ремонт пішохідної зони комунальної власності по вул. Вокзальна (від № 48 до № 76) згадане КП Бучанської міськради заплатить 3 мле 384 тис. 916,91 гривень.

Гроші з місцевого бюджету отримає ТОВ “Бруковка”, яке у минулі роки вже вигравало низку тендерів як у Бучі, так і в інших населених пунктах (наприклад, у Нових Петрівцях).

Зазначимо, від 19 травня 2023 року відкриті торги на Prozorro знову проходитимуть з аукціонами: набула чинності постанова Кабміну (№471) від 12 травня, яка повертає раніше тимчасово скасовані через тривалі брекаути трираундові аукціони в публічні закупівлі.

Тепер правила аукціонів будуть як і належить: кожен учасник має три кроки на пониження своєї ціни, а право останнього кроку отримує той, хто надав найнижчу ціну при подачі пропозиції. Водночас згадана постанова передбачає, що замовник може самостійно прийняти рішення про проведення відкритих торгів без аукціону – якщо надасть обґрунтування такого свого рішення. 

Источник