На Полтавщині чоловік сяде на лаву підсудних за обвинуваченням у вбивстві собаки | Кримінальні новини

16.07.2022 22:00

Слідчим підрозділом Миргородського райвідділу поліції, за погодженням з окружною прокуратурою, скеровано до суду обвинувальний акт відносно чоловіка, підозрюваного у жорстокому поводженні із собакою односельця, що призвело до її загибелі.

Нагадаємо, 24 червня до Миргородського райвідділу поліції Полтавщини звернувся житель громади з приводу насильницької смерті собаки, яка охороняла його домогосподарство. Чоловік виявив мертву тварину з ознаками удушення на подвір’ї.

На підставі зібраних доказів та висновків ветеринарної експертизи слідчі територіального підрозділу поліції, за процесуального керівництва Миргородської окружної прокуратури, вручили обґрунтовану підозру у вчиненні злочину 52-річному жителю населеного пункту. Фігуранту інкримінують жорстоке поводження з твариною, що призвело до її загибелі (частина 1 статті 299 Кримінального кодексу України).

Відповідно до чинного законодавства винному у скоєнні такого кримінального правопорушення може загрожувати від 1 до 3 років обмеження волі  або від 2 до 3 років ув’язнення.

За матеріалами поліції Полтавської області

Источник