На обслуговування системи відеоспостереження Київщини КОДА готова витратити 15 млн гривень

На обслуговування системи відеоспостереження Київщини КОДА готова витратити 15 млн гривень

“Правоохоронний” Департамент Київської обласної державної адміністрації (КОДА) хоче замовити обслуговування системи відеоспостереження у столичному регіоні. Для цього оголошено тендер. 

Про це  стало відомо з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

 

Департамент цивільного захисту, оборони та взаємодії з правоохоронними органами КОДА готовий заплатити 15 млн гривень за послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання.

Конкретно йдеться про обслуговування та поточний ремонт Інтегрованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Київської області.

Відкриті торги з особливостями призначені на 26 травня 2023 року, а договір має бути укладений на строк до кінця року.

Зазначимо, від 19 травня 2023 року відкриті торги на Prozorro знову проходитимуть з аукціонами: набула чинності постанова Кабміну (№471) від 12 травня, яка повертає раніше тимчасово скасовані через тривалі брекаути трираундові аукціони в публічні закупівлі.

Тепер правила аукціонів будуть як і належить: кожен учасник має три кроки на пониження своєї ціни, а право останнього кроку отримує той, хто надав найнижчу ціну при подачі пропозиції. Водночас згадана постанова передбачає, що замовник може самостійно прийняти рішення про проведення відкритих торгів без аукціону – якщо надасть обґрунтування такого свого рішення. 

Источник