На Луганщині рашисти пропозиціями роботи виманюють чоловіків та мобілізують їх, — голова ОВА | Кримінальні новини

19.07.2022 10:00

Луганській області росіяни відкривають «привабливі вакансії», за якими згодом мобілізують чоловіків, що відгукнулися, а також намагаються мобілізувати ув’язнених, повідомив голова ОВА Сергій Гайдай. Про це пише Інтерфакс-Україна.

«Навіть у другої за довжиною армії світу (не)людський ресурс обмежений. На окупованих територіях вже мобілізують всіх, кого бачать. Якщо раніше ті, в кого були гроші, могли відкупитися від місцевих воєнкомів, то зараз там відпрацьовують росіяни в піджаках – служба безпеки. В них є адреси тих, кому раніше вдалося відтермінувати власну загибель, виманюють чоловіків зі сховищ вигідними пропозиціями щодо роботи. «Відкривають» привабливі вакансії. Вакансія одна, але ж претендентів на неї багато, відповідно, багато й мобілізованих. На фронт відправляють навіть ув’язнених за кримінальними статтями, як от в Алчевську», — написав Гайдай у телеграм-каналі.

Він зазначив, що окупанти продовжили масово обстрілювати з авіації, артилерії, завдавати ракетних ударів по невеликій частині Луганської області, де бійці Збройних сил України тримали оборону 18 липня.

«По населених пунктах на кордоні двох областей ворогом завдано чотири ракетні і два авіаудари. Одинадцять разів окупанти обстрілювали мирні приміщення артилерією», — сказано в повідомленні.

За словами Гайдая, протягом дня вони одночасно намагалися вести штурм за чотирма напрямками. Верхньокам’янське атакували і з боку нафтопереробного заводу, і з району Золотарівки. Звідти ж хотіли просунутися в бік Донеччини. Намагалися покращити своє становище поблизу Білогорівки. Багато де наступ вдалося призупинити, подекуди бойові дії тривають. По Верхньока м’янському ворог завдав ще й авіаудару.

Крім того, зі ствольної та реактивної артилерії майже безперервно росіяни обстрілюють і Луганщину, і населені пункти Донеччини, розташовані неподалік.

Источник