На Кіровоградщині викрито два підприємства, які ще й досі співпрацюють з ворогом | Криминал

14.05.2022 17:00

Працівники прокуратури спільно з співробітниками Управління стратегічних розслідувань та слідчими поліції здійснили санкціоновані обшуки на території двох підприємств, які співпрацюють з країною-агресором.

Слідчу дію проводили у рамках досудового розслідування кримінального провадження за фактом привласнення бюджетних коштів у великих розмірах з боку осіб, які є громадянами рф, є засновниками та власниками ряду суб’єктів господарської діяльності та  здійснюють свою діяльність на території регіону.

Під час обшуків виявлено та вилучено документацію, що підтверджує фінансово-господарські взаємовідносини вказаних суб’єктів господарювання з російською федерацією, зокрема між ними укладено контракти про поставку продукції та сировини.

Так, слідством встановлено, що власником 91% акцій одного з цих товариств являється закрите акціонерне товариство, яке зареєстровано в країні агресора та є активним учасником державних закупівель в РФ, замовниками яких виступають підприємства міністерства оборони рф та концерн росэнергоатом.

Крім того, встановлено, що одним із суб’єктів господарювання неодноразово здійснювалася реалізація та транспортування готової продукції до одного з підприємств, що розташоване в м.Самара, яке у свою чергу надає допомогу самопроголошеній владі, яка тимчасово окупувала частину територій Донецької та Луганської областей.
Триває слідство.

За матеріалами Офісу Генерального прокурора України

Источник