На Київщині за 45 днів повністю відновили електропостачання звільнених від окупантів громад

На Київщині за 45 днів повністю відновили електропостачання звільнених від окупантів громад

У Київській області аварійно-відновлювальні бригади ДТЕК повернули світло на території всіх громад, що постраждали від бойових дій. Електроенергія була подана у 600 населених пунктів в домівки 260 тис. родин. Роботи були виконані за 45 днів, а не 60, як було анонсовано раніше.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні пресслужби «ДТЕК Київські регіональні електромережі».

 

В комнанії повідомили, що світло повернули зокрема в Бучанський, Вишгородський та Броварський райони, що постраждали найбільше. 18 травня відбувся запуск в роботу останньої відремонтованої лінії 10 кВ, що живить Ірпінь.

«Електроенергія, високовольтними та розподільними мережами, що належать компанії, була подана у 600 населених пунктів в домівки 260 тисяч родин. Це є критично важливим для відновлення нормального життя в області. Енергетики доклали максимум зусиль аби роботи були виконані за 45 днів, а не 60, як було анонсовано раніше», – зауважили в компанії.

Зазначається, що окупанти пошкодили 10 тис. кілометрів електроліній. Над поверненням світла працювали 1000 енергетиків з різних куточків країни. 

Спеціалісти ДТЕК пояснили, що дані роботи — це лише перший етап для того, щоб якомога швидше повернути світло всім мешканцям області. Попереду другий етап — відновлення резервних джерел живлення та реконструкції існуючих схем живлення.

Нагадаємо, сьогодні, 18 травня, в місті Ірпінь Київської області повинні повністю відновити розподіл газу. З початку квітня газовики відновили там доставку газу до більше, ніж 40 000 домогосподарств.

Источник