На Київщині відновлять ще 97 об’єктів, зруйнованих внаслідок агресії рф

На Київщині відновлять ще 97 об’єктів, зруйнованих внаслідок агресії рф

У Київській області триває відбудова зруйнованих внаслідок збройної агресії росії об’єктів. На понад 30 з них уже розпочалися роботи, планується відновити 97 об’єктів у 18 громадах. Водночас унаслідок обстрілів ворога з’являються нові руйнування. Загалом в області пошкоджено та зруйновано понад 28 тис. об’єктів.

Про це, як передає , повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації (КОВА) Руслан Кравченко.

 

Як  зазначив очільник Київської ОВА, роботи ведуться за рахунок Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Усі об’єкти затверджені розпорядженням Кабінету Міністрів України.

“Замовником робіт 56 із цих об’єктів є Київська обласна державна адміністрація. Це 30 житлових будинків та 26 об’єктів громадського призначення – школи, дитсадки, лікарні, укриття”, – повідомив Руслан Кравченко.

Він додав, що у 18 громадах до осель зможуть повернутись понад 5,3 тис. мешканців. Вже відновлюють будинки в Ірпені на Гостомельському шосе, в Бучі на вулицях Енергетиків і Вокзальній, в Макарові на вулиці Садовій.

Також ще11 багатоквартирних будинків в Ірпені, Макарові, Пісківцях, Бучі, Василькові та Вишгороді відбудує Держагентство відновлення та розвитку інфраструктури України.

“Крім того, з держбюджету передається субвенція територіальним громадам Київщини на реалізацію проєктів. За ці кошти відновимо 18 багатоповерхівок у Бучанській громаді, 9 – в Ірпінській, освітні заклади в Петрівській та Гатненській громадах, побудуємо захисну споруду в селі Нові Петрівці”, – йдеться в повідомленні.

Кравченко зауважив, що ворог не припиняє обстріли, тому кількість пошкоджених об’єктів зростає. Загалом на Київщині пошкоджено та зруйновано понад 28 тис. об’єктів.

Нагадаємо, одним із джерел фінансування відбудови в Київській області є Фонд ліквідації наслідків збройної агресії, підпорядкований Міністерству інфраструктури. За його кошти на Гостомельському шосе відновлюють черговий житловий об’єкт. 

Источник