На Київщині відкрили рух новим мостом через річку Ірпінь (відео)

На Київщині відкрили рух новим мостом через річку Ірпінь (відео)

У Київській області відновили пряме сполучення між Фастовом та Києвом. Відкрито рух новим мостом через річку Ірпінь. Старий 50-метровий міст був знищений у березні 2022 року під час бойових дій на території області.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України. 

 

Згідно з повідомленням, відкрито рух мостом через річку Ірпінь на дорозі Київ – Фастів – Біла Церква – Тараща – Звенигородка. Зазначається, що це дало можливість відновити пряме сполучення між Фастовом і Києвом. 

“Будувати об’єкт довелося фактично з нуля. Оскільки у березні 2022-го під час бойових дій на Київщині 50-метровий міст був знищений. Зруйновані конструкції розібрали, замість них звели нові. Відкрито дві смуги руху, прокладені нові тротуари та встановлено огорожу”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що всього через російську військову агресію у Київській області було зруйновано 24 мости. Поки триває їх ремонт, влаштовано тимчасові переправи та об’їзди. Наразі Мінвідновлення відбудували вже третій міст на Київщині. 

Нагадаємо, 10 квітня 2023 року було відкрито рух транспорту мостом через річку Десна в Чернігівській області, який сполучає Чернігів та Київ. Міст було зруйновано ще в березні 2022 року, коли росіяни скинули на нього авіабомби. У квітні завершили капітальний ремонт залізничного мосту через річку Ірпінь. Рух поїздів через міст відкрито двома коліями. У травні на дорозі Р-02 відкрили рух новозбудованим мостом через річку Таль. Завдяки цьому покращено сполучення в бік Іванкова.

Источник