На Київщині від початку року браконьєри наловили риби на понад 133 тисячі гривень

На Київщині від початку року браконьєри наловили риби на понад 133 тисячі гривень

У Київській області з 1 по 15 січня 2023 року порушники завдали рибному господарству понад 133 тис. гривень збитків через незаконний вилов водних біоресурсів. Порушення сталися на Київському та Канівському водосховищах, річках Супій, Тетерів і озері Верховина.

Про це, як передає , йдеться у повідомленні Київського рибоохоронного патруля.

 

“З 1 по 15 січня 2023 року інспекторами Київського рибоохоронного патруля спільно з правоохоронцями викрито 40 порушень правил рибальства… Оформлено 1 акт виявлення та вилучення майна, власники якого не встановлені”, – йдеться в повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою”

Зазначається, що під час рибоохоронних рейдів державні інспектори вилучили у порушників 13,4 кг  незаконно добутих водних біоресурсів та 9 заборонених знарядь лову (з них сіток 380  метрів). Сума збитків, завданих рибному господарству протягом грудня, склала 132 833 гривень. Також накладено штрафів на 4 726 гривень.

Порушення, які несли за собою значну суму збитків виявлено:

  • на р. Тетерів в районі с. Пилява Вишгородського району Київської області громадянин проводив лов риби з гумового човна , при цьому піймав щуку 16 шт. та судака, збитки –59 075 гривень;

  • на затоці Десенка  Канівського водосховища Дніпровського району м. Києва   громадянин проводив лов риби стікою, при цьому впіймав:  окунь – 4 шт., плітка – 2 шт., карась – 2 шт., білизна – 1 шт., плоскирка – 1шт., збитки – 22 151 гривень;

  • на Київському водосховищі в районі м. Вишгород Київської області  громадянин здійснював лов риби на зимувальній ямі, збитки –14 348 гривень.

  • На Київщині від початку року браконьєри наловили риби на понад 133 тисячі гривень

    Нагадаємо,  з 1 листопада на водоймах Київщини встановлено заборону на вилов водних біоресурсів у зимувальних ямах, яка триватиме до початку нерестової кампанії 2023 року. Крім того, на відповідних ділянках забороняється здійснювати промисловий лов, проводити будівельні, днопоглиблювальні роботи, видобувати пісок і гравій, прокладати кабелі, трубопроводи та інші комунікації. Крім того, до 30 червня 2023 року діє заборона вилову раків.

    Источник