На Київщині суд заґратував підозрюваного у резонансному вбивстві подружжя | Криминал

03.02.2022 12:00

За даними слідства, 29 січня 2022 року в м. Василькові на Київщині між підозрюваним, який перебував в приміщенні цеху по виробництву меблів, та потерпілими – подружжям із Волинської області, які привезли дерев’яні дошки по замовленню останнього, виник словесних конфлікт через несвоєчасний розрахунок за попереднє замовлення.

Внаслідок цього, підозрюваний схопив із деревообробного станка молоток і наніс удари по голові чоловіку, спричинивши йому близько 5 колото — різаних ран, внаслідок чого настала смерть останнього.

Після цього, взявши з приміщення свого офісу ніж, підозрюваний підійшов до автомобіля, в якому перебувала жінка. Відкривши передні пасажирські двері, наніс декілька ударів ножем по її тулубу, спричинивши 7 колото – різаних ран, внаслідок яких настала смерть потерпілої.

Поклавши тіло потерпілого до автомобіля, де перебувало тіло його дружини, підозрюваний  виїхав на одну із вулиць міста, де і залишив автомобіль з тілами загиблих.

За клопотанням прокурора підозрюваному обрано запобіжний захід – тримання під вартою.

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічне позбавлення волі, з конфіскацією майна.

За матеріалами прес-служби прокуратури Київської області

Источник