На Київщині ситуація з льодовим затором на Десні контрольована, — КОВА

На Київщині ситуація з льодовим затором на Десні контрольована, - КОВА

У Броварському районі Київської області станом на ранок неділі, 22 січня, після проведення підривних робіт спостерігається зниження рівня води в Десні. Моніторингові групи зафіксували, що вода спала більше, ніж на 30 см.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні пресслужби Київської обласної військової адміністрації (КОВА).

 

“Станом на ранок 22 січня ситуація на річці Десна контрольована. Внаслідок проведених підривних робіт спостерігається зниження рівня води в районах населених пунктів Пухівка, Зазим’я, Рожни Броварського району”, – повідомили в пресслужбі.

Зазначається, що вода поступово відходить від домогосподарств садових товариств, розташованих поблизу.

“На місці продовжують працювати моніторингові групи, які перевіряють рівень води в Десні. На ранок 22 січня вода спала більше, ніж на 30 см”, – запевнили в Київській ОВА.

Нагадаємо, у Броварському районі Київської області в суботу, 21 січня, сапери продовжували проводити роботи з підриву льодового затору. У зв’язку з цим жителі деяких громад області та районів столиці могли чути звуки вибухів. Раніше, в ніч на 21 січня вибухи могли чути в Деснянському та Оболонському районах столиці. Це також пов’язано з роботами по підриву льодового затору в районі сел Погреби та Зазим‘я. 

Источник