На Київщині протягом літа прикордонники виявили понад три десятки колаборантів

На Київщині протягом літа прикордонники виявили понад три десятки  колаборантів

У Київській області за три місяці літа прикордонниками було виявлено 34 особи, можливо, причетних до колабораційної діяльності. У майже 2 тис. людей виявили підроблені документи, службові собаки допомогли затримати 78 “подорожуючих” з психотропами та наркотиками.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні пресслужби Державної прикордонної служби України (ДПСУ).

 

“… прикордонники під час проведення безпекових заходів викрили 34 особи, можливо, причетних до колабораційної діяльності. Виявили 1840 недійсних і підроблених документів, серед яких паспорти, візи, посвідки на проживання в Україні, посвідчення водія тощо”, – йдеться в повідомленні.

Водночас у 107 іноземців прикордонники зафіксували перевищення терміну перебування в Україні.

Також військовослужбовці ДПСУ виконали майже 3 тисячі доручень уповноважених державних органів, виявили та передали компетентним органам понад 100 осіб, які перебували в розшуку за вчинення різних правопорушень, 131 особу передали до Нацполіції через підозру керування транспортними засобами у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. 

За допомогою службових собак було виявлено 78 випадків спроби переміщення наркотиків і психотропів.

На Київщині протягом літа прикордонники виявили понад три десятки  колаборантів

Нагадаємо, у Києві правоохоронці викрили схему підробки документів для вступу у вищий навчальний заклад за пільговими умовами. Через освітній центр “Донбас-Україна” шахраї організували “пакет” документів внутрішньо переміщеної особи для столичної абітурієнтки. 

Источник