На Київщині продовжили дію комендантської години до 18 грудня

На Київщині продовжили дію комендантської години до 18 грудня

У Київській області дію комендантської години продовжено з 11 до 18 грудня. Обмеження і надалі дійсні щодня з 23:00 до 5:00.

Про це, як передає , йдеться в йдеться в повідомленні Київської обласної військової адміністрації (КОВА)

 

“На території Київської області комендантська година діятиме щодня з 23:00 до 5:00. Такі тимчасові обмеження розпорядженням начальника Київської обласної військової адміністрації на всій території регіону продовжено з 11 до 18 грудня 2022 року”, — повідомили в адміністрації..

Громадянам нагадали, що під час комендантської години забороняється перебувати на вулиці та в інших громадських місцях, переміщатися транспортом або пішки. Винятком може бути задіяність у роботі критичної інфраструктури, про що людина має надати підтвердження у вигляді спецперепустки встановленого зразка. Крім того, при собі потрібно мати документ, що посвідчує особу.

Нагадаємо, всесвітньо відомий англійський художник Бенксі та керівник Південно-Західної залізниці (регіональної філії АТ «Укрзалізниця») Андрій Букін стали Почесними громадянами Ірпеня. Таке рішення ухвалили на сесії Ірпінської міської ради.

Источник