На Київщині правоохоронці виявили вже 1288 тіл загиблих мирних мешканців

На Київщині правоохоронці виявили вже 1288 тіл загиблих мирних мешканців

У Київській області станом на 18 травня правоохоронці вже знайшли, оглянули та передали до судово-медичних установ 1 288 тіл українських громадян. Понад 50% загиблих – це люди, вбиті зі стрілецької зброї.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні пресслужби ГУ Нацполіції в Київській області з посиланням на інформацію начальника поліції Київщини Андрія Нєбитова в ефірі міжнародного телеканалу “БЕЛСАТ”

 

Нєбитов повідомив, що станом на 18 травня на Київщині поліція виявила та оглянула 1288 вбитих російськими солдатами цивільних громадян.

“Тіла цивільних були тимчасово поховані, або брутально скинуті до підвалів, або спалені чи поховані в братських могилах”, – зауважив начальник поліції Київщини. 

Згідно його інформації, понад 50% загиблих – це люди вбиті зі стрілецької зброї, що говорить про навмисні дії по вбивству українців з боку вояків армії рф.

Нєбитов зауважив, що останнє масове захоронення зафіксували поблизу селища Макарів на узбіччі дороги. Серед трьох розстріляних окупантами осіб був і громадянин Чехії. Ще до початку війни чоловік працював в Україна далекобійником, в подальшому намагався сприяти в евакуації громадян в якості волонтера. Під час активних бойових дій на Київщині іноземця розстріляли солдати російської федерації.

Керівник поліції Київщини запевнив, що роботи не зупиняються, адже люди повертаються додому, починають пошук своїх зниклих родичів та знайомих, виявляють тимчасові поховання. Він зауважив, що близько 250 осіб по Київській області все ще вважаються зниклими безвісти і приблизно така ж кількість невпізнаних трупів.

Нагадаємо, в Бучанському районі поліція Київщини виявила та оглянула тіла трьох вбитих російськими окупантами мирних осіб. Серед розстріляних окупантами громадян знайшли тіло громадянина Чехії. 

Источник