На Київщині конфісковано чималу партію фальсифікованого алкоголю, — прокуратура | Кримінальні новини

16.04.2023 10:00

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури припинено протиправну діяльність групи осіб, які займались незаконним виготовленням та реалізацією підакцизних товарів.

Слідством встановлено, що група осіб організувала незаконне виготовлення фальсифікованого алкоголю на території Київської області. Спиртовмісні суміші ділки розливали в тетрапаки та пластикову тару під виглядом відомих брендів.

У межах кримінального провадження правоохоронці провели санкціонований обшук в складських приміщеннях, розташованих у Київській області.

У ході слідчих дій вилучено майже 15 тис. літрів фальсифікованого алкоголю та 3,5 тис. літрів спиртовмісної речовини, обладнання для масового виробництва спиртного, промислову лінію та тару для розливу.

Орієнтовна вартість вилученого фальсифікату та майна становить майже 4 млн грн. Разом з «товаром» правоохоронці вилучили автомобіль, у якому ділки зберігали продукцію.

Наразі призначені необхідні експертизи, вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно.

Слідчі дії у кримінальному провадженні тривають.

Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.

За матеріалами Київської міської прокуратури

Источник