На Київщині дію комендантської години продовжили до 5 березня

На Київщині дію комендантської години продовжили до 5 березня

У Київській області дію комендантської години продовжено з 26 лютого до 5 березня 2023 року. Обмеження і надалі дійсні щодня з 23:00 до 5:00.

Про це, як передає , йдеться в  повідомленні  Київської обласної військової адміністрації (КОВА) 

 

“На території Київської області комендантська година діятиме щодня з 23:00 до 5:00. Такі тимчасові обмеження згідно з розпорядженням Київської обласної військової адміністрації на всій території регіону продовжено з 26 лютого до 5 березня 2023 року”, – повідомили в адміністрації.

Громадянам нагадали, що під час комендантської години забороняється перебувати на вулиці та в інших громадських місцях, переміщатися транспортом або пішки. Винятком може бути задіяність у роботі критичної інфраструктури, про що людина має надати підтвердження у вигляді спецперепустки встановленого зразка. Крім того, при собі потрібно мати документ, що посвідчує особу.

Нагадаємо, 25 лютого в Подільському районі столиці виникла пожежа в складському приміщенні на території одного з підприємств. З вогнем на площі близько 2000 кв метрів боролися майже 90 рятувальників. Наразі пожежу вдалося локалізувати та згодом ліквідувати.

Источник