На Київщині дію комендантської години продовжили до 19 лютого

На Київщині дію комендантської години продовжили до 19 лютого

У Київській області дію комендантської години продовжено з 12 до 19 лютого 2023 року. Обмеження і надалі дійсні щодня з 23:00 до 5:00.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні Київської обласної військової адміністрації (КОВА) 

 

“На території Київської області комендантська година діятиме щодня з 23:00 до 5:00. Такі тимчасові обмеження згідно з розпорядженням Київської обласної військової адміністрації на всій території регіону продовжено з 12  до 19 лютого 2023 року”, – повідомили в адміністрації.

Громадянам нагадали, що під час комендантської години забороняється перебувати на вулиці та в інших громадських місцях, переміщатися транспортом або пішки. Винятком може бути задіяність у роботі критичної інфраструктури, про що людина має надати підтвердження у вигляді спецперепустки встановленого зразка.

Крім того, при собі потрібно мати документ, що посвідчує особу.

Нагадаємо, з метою збереження рідкісних видів рослин, які перебувають під загрозою зникнення, на території Києва та Київської області розпочинається природоохоронна акція «Первоцвіт». Екоінспектори будуть здійснювати рейди по місцям продажу первоцвітів разом з представниками Нацполіції. 

Источник