29.01.2022

На Житомирщині знайшли тіла зниклого подружжя у озері. ФОТО | Криминал

13.12.2021 10:00

До поліції позвонила місцева жителька та повідомили, що подружжя з її села десь зникло. 

Поліція опитала свідків та поспілкувалася з дітьми зниклих. За словами 7-річної доньки зниклих,  тато з мамою пішли рибалити на місцеву водойму, зачинивши їх з 4-річним братиком у хаті. Не дочекавшись за кілька діб батьків, дівчинка вибралася з оселі та повідомила про їх зникнення дорослим.

До пошуків 26-річної жінки та її 31-річного чоловіка долучились поліцейські, рятувальники, представники місцевої громади та водолази.

У результаті пошуків, у тому числі із залученням квадрокоптера, на водоймі було виявлено пустий притоплений човен, яким міг користуватись зниклий. Через несприятливі погодні умови обстеження дна ставу того дня водолази були змушені припинити, однак пізніше роботи продовжились завдяки залученню спеціальної техніки.

Поліції вдалося знайти та витягти з води тіло 31-річного чоловіка. Наступного дня у водоймі розшукали й тіло 26-річної жінки.

Нині у рамках кримінального провадження призначені судово-медичні експертизи для визначення причин смерті загиблих. Попередньою причиною смерті обох є утоплення у воді.

За матеріалами ВК ГУНП у Житомирській області. 

Источник

Добавить комментарий