На Житомирщині правоохоронці розшукують зникле подружжя. ВІДЕО | Криминал

08.12.2021 07:00

До поліцію надійшло повідомлення, що на Житомирщині подружжя пішли з дому та не повернулись.  В їх оселі залишились двоє маленьких дітей, якими наразі опікуються родичі. Нині правоохоронці перевіряють наявні відомості та встановлюють місце можливого перебування чоловіка та жінки.

Про подію до поліції надвечір 6 грудня повідомили родичі зниклого подружжя. Про родину відомо, що вона перебуває на обліку соціальних служб і на вихованні дорослих є двоє малолітніх дітей, віком 7 та 4 років. Саме старший хлопчик розповів, що мама з татом нібито пішли рибалити ще кілька днів тому (імовірно 4 грудня) і додому не повернулися. З оселі, де вони перебували самі, дітей забрали родичі.

До пошуків 26-річної жінки та її 31-річного чоловіка долучились поліцейські, рятувальники, представники місцевої громади та водолази.

Наразі триває обстеження ставу та навколишньої території. У результаті пошуків, у тому числі із залученням квадрокоптера, на водоймі було виявлено пустий притоплений човен, яким міг користуватись зниклий.

Станом на 13.00 7 грудня обстеження дна ставу водолази були змушені припинити через несприятливі погодні умови.  Роботи планується відновити, як тільки це стане можливим.

Водночас поліцейські перевіряють  й інші версії розвитку подій. 

За матеріалами ВК ГУНП у Житомирській області. 

Источник