На Хмельниччині вислухав вирок суду замовник вбивства підприємиці, — поліція | Кримінальні новини

30.11.2022 14:30

На Хмельниччині до 10 років ув’язнення засуджено буковинця, який замовив вбивство підприємиці.

Нагадаємо, у квітні 2021 року слідчі Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області спільно з працівниками СБУ під процесуальним керівництвом Хмельницької обласної прокуратури попередили вчинення вбивства на замовлення і затримали замовника.

Правоохоронці отримали інформацію, що 51-річний мешканець Чернівецької області запланував вбивство своєї колишньої співмешканки і шукає виконавця. Було встановлено, що замовник мав тривалий конфлікт з потерпілою. Життя 47-річної жінки зловмисник оцінив у 2100 доларів США.

З метою попередження особливо тяжкого злочину правоохоронці зімітували зникнення та вбивство жінки, аби «виконавець» зміг надати замовнику докази виконаного замовлення.

Замовника правоохоронці затримали в Кам’янці-Подільському під час передачі «кілеру» частини коштів за виконану роботу — 1 700 доларів США.

Нещодавно суд завершив розгляд матеріалів кримінального провадження, визнав буковинця винним у вчиненні злочину та визначив йому покарання у вигляді 10 років ув’язнення.

За матеріалами поліції Хмельницької області

Источник