На Херсонщині бандитів засуджено за озброєний напад на подружжя | Криминал

31.12.2021 23:00

За публічного обвинувачення Херсонської обласної прокуратури Херсонським міським судом засуджено учасників організованого злочинного угрупування, які обвинувачувались бандитизмі, розбійному нападі, незаконному поводженні з вогнепальною зброєю та боєприпасами. Зловмисники проникли у житло сімейної пари та здійснили розбійний напад на подружжя.

У ході слідства встановлено, що мешканець Херсона організував озброєну злочинну групу, до складу якої залучив двох свої знайомих.

У березні 2016 року, злочинці, ретельно вивчивши розпорядок дня потерпілих, місцевість, шляхи відходу від місця злочину, увірвались до будинку та  вчинили розбійний напад на чоловіка з дружиною. Бандити при цьому застосували зброю, спричинивши голові родини тілесні ушкодження середньою тяжкості. Через активний супротив потерпілого та спрацювання сигналізації у будинку, нападників було затримано на місці вчинення злочину та вилучено автомат, пістолети.

Вироком Херсонського міського суду учасників банди визнано винними та призначено покарання: організатору групи — у вигляді позбавлення волі на строк 12 років і 6 місяців, її учасникам — 11,7 та 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

За матеріалами прес-служби прокуратури Херсонської області

Источник