На центральній алеї Київського зоопарку представляють виставку наукових досягнень юних натуралістів (фото)

На центральній алеї Київського зоопарку представляють виставку наукових досягнень юних натуралістів (фото)

У Київському зоопарку створили виставку наукових досягнень вихованців гуртка юних натуралістів. Саме навесні у всіх учасників навчального процесу триває підготовка до іспитів, захисту наукових робіт та підсумовування проведених досліджень.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні пресслужби Київського зоопарку (Київзоо).

 

У Київському зоопарку зазначили, що гурток юних натуралістів у Київському зоопарку існує вже понад 80 років, серед випускників – учені, викладачі та співробітники провідних зоологічних парків Європи.

Наразі у зоопарку теж відбувся передзахист робіт молодих науковців – вихованців гуртка юних натуралістів. Так, Софія Бігун та Катерина Мартинюк представили неймовірно фахові, як для учнів 9 класу, роботи на дуже актуальні теми, а саме: “Вплив відвідувачів на поведінку тигрів та левів Київського зоопарку” та “Порівняння впливу предметно-кормового збагачення середовища на носух та єнотів в умовах одиночного та групового утримання”. 

«Пишаємось юними київськими науковцями та бажаємо їм успіху під час фінального захисту. Юннати гуртка натуралістів щороку беруть участь та перемагають та українських і міжнародних конкурсах, тож ми створили окрему виставку їх наукових досягнень”, – розповіли в Київзоо.

Нагадаємо, впродовж минулого року в Київському зоопарку народилось 300 нових мешканців. Крім постійних мешканців, в зоопарку наразі зимували ще 400 врятованих від війни тварин. А вже цієї весни у Київському зоопарку створено понад 19 нових родин, і це на додачу до вже існуючих.

Источник