На бандитів з «самооборони» в окупованому Криму вже скаржаться навіть місцеві комуністи

Перший секретар комітету кримського відділення партії «Комуністи Росії» Леонід Грач заявив про «розгул масового бандитизму щодо колективної власності кримчан», який здійснюється за допомогою так званої самооборони.

Про це йдеться у зверненні Грача до російського президента Володимира Путіна, текст якого оприлюднило видання.

«У цьому плані особливу роль відіграє так звана самооборона, «народне ополчення», «народна дружина», які виконують замовлення по рейдерським захопленням майна підприємств і організацій методами, далекими від цивілізованих, просто бандитськими», — йдеться у зверненні.

Грач вказує на те, що кримська «Держрада», узаконивши «самооборону», як він висловився, розв’язала руки бандформуванням.

«При цьому правоохоронні органи мовчки спостерігають за цим беззаконням», — зазначає Грач, повідомляючи про те, що на свої попередні скарги він отримав відписки, а «набіги «народних ополченців-дружинників» тривають».

В якості прикладу Грач приводить недавні події в райспоживспілці Бахчисарая, роботу якого представники «самооборони» блокували кілька днів.

У зв’язку з цим Грач у своєму зверненні просить Путіна «зупинити розбій у Бахчисараї», допомогти кримчанам, які постраждали від дій «самооборони» і навести порядок у сфері правоохоронної системи Криму.