Міську владу просять заборонити паркування вантажних автомобілів у дворах багатоповерхівок

У Києві дуже гостро стоїть питання щодо парковок біля багатоповерхівок, особливо це стосується великих житлових комплексів. Містяни, які повертаються з роботи після 19:00, змушені шукати, де залишити автівку, бо всі місця вже зайняті. Окрім легковиків, у дворах також залишають вантажні автомобілі, які займають ще більший простір. Це особливо дратує киян.

Тож, жителі столиці звернулися до місцевої влади з проханням заборонити парковку вантажівок та мікроавтобусів на прибудинкових територіях, а також прибрати з дворів покинуті транспортні засоби.

Відповідна петиція з’явилася на сайті Київської міської ради.

«Паркуючись у проїздах і дворах житлових будинків більш габаритні за звичайні легкові авто вантажні буси створюють суттєву перешкоду для проїзду комунального автотранспорту, пожежно-рятувального та медичного транспорту. У свою чергу, це може загрожувати життю та здоров’ю людей у разі блокування проїзду рятувальних служб. Крім того, не додають здоров’я жителям будинків шкідливі викиди від вантажних та легко вантажних транспортних засобів (бусів) при їх паркуванні у дворах упритул з будинком», – зазначив автор ініціативи Дмитро Леньшин.

Джерело