Мінкульт та Фонд держмайна стануть управителями конфіскованих активів Януковича

Мінкульт та Фонд держмайна стануть управителями конфіскованих активів Януковича

Кабінет міністрів України (КМУ) призначив Міністерство культури та інформаційної політики (МКІП) та Фонд державного майна (ФДМ) уповноваженими органами управління стягнутими в дохід держави активами експрезидента Віктора Януковича.

Про це  стало відомо з повідомлення “Судово-юридичної газети”, яка посилається на відповідне рішення КМУ.

 

Згідно повідомлення, “відповідне стягнення здійснюється згідно з рішенням Вищого антикорупційного суду від 12.12.2022 у справі N 991/5572/22 та постановою Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду від 04.01.2023 у відповідній справі, з метою їх подальшого використання для потреб держави, приватизації або оренди, у тому числі після повного відновлення конституційного ладу України на тимчасово окупованих територіях, а також до моменту включення окремих активів до складу парку – пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення відповідно до Закону “Про природно-заповідний фонд України”.

Як інформувала , За матеріалами Служби безпеки України суд арештував майно російського бізнесмена Миколи Сердюка, який причетний до фінансування збройної агресії проти України. 

Рішення суду стосується шістьох компаній з виробництва і дослідження бурової техніки, а також виготовлення аграрної продукції у Київській та Сумській областях. 

Загальна вартість арештованих активів становить 60 млн гривень.

Источник