Михайлівка-Рубежівка шукає постачальника вантажівки за 1,5 млн гривень

Михайлівка-Рубежівка шукає постачальника вантажівки за 1,5 млн гривень

Комунальне підприємство (КП) “Рідне село” (засновник – Ірпінська міська рада) оголосило тендер на закупівлю вантажного автомобіля. КП, що знаходиться у селі Михайлівка-Рубежівка (Бучанський район Київщини), хоче побачити авто у себе в гаражі не пізніше кінця липня.

Про це  стало відомо з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

 

Замовник готовий заплатити 1 млн 550 тис. гривень за вантажівку Peugeot Boxer DropSide Double Cab з тентом (або еквівалент цієї моделі).

Відкриті торги з особливостями призначені на 5 червня 2023 року.

Автомобіль комунальники хочуть бачити у себе в гаражі не пізніше кінця липня.

Зазначимо, від 19 травня 2023 року відкриті торги на Prozorro знову проходитимуть з аукціонами: набула чинності постанова Кабміну (№471) від 12 травня, яка повертає раніше тимчасово скасовані через тривалі брекаути трираундові аукціони в публічні закупівлі.

Тепер правила аукціонів будуть як і належить: кожен учасник має три кроки на пониження своєї ціни, а право останнього кроку отримує той, хто надав найнижчу ціну при подачі пропозиції. Водночас згадана постанова передбачає, що замовник може самостійно прийняти рішення про проведення відкритих торгів без аукціону – якщо надасть обґрунтування такого свого рішення. 

Источник