Метеорологи підбили погодні підсумки минулого вересня у Києві

Метеорологи підбили погодні підсумки минулого вересня у Києві

Метеорологи Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського підбили погодні підсумки минулого прохолодного місяця у столиці. Середньомісячна температура повітря вересня у Києві була нижче за кліматичну норму на 2,2 градуси Цельсію.

Про це дізналася з повідомлення пресслужби Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського.

 

За даними спостережень метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського, середньомісячна температура повітря вересня у Києві становила +12,7 градусів Цельсію, що нижче за кліматичну норму на 2,2 градуси.

Зазначається, що метеорологічна осінь у столиці розпочалась 2 вересня зі зниженням середньодобової температури повітря нижче +15 градусів Цельсію.

Згідно з повідомленням, найтеплішим днем було 1 вересня, коли максимальна температура  досягла +21,1 градусів Цельсію, а найхолоднішим – 25 вересня, коли мінімальна температура опустилась під ранок до +5,9 градусів.

Також метеорологи повідомили, що у вересні на проспекті Науки, 37 у Києві випало 63 мм опадів, або 109 % кліматичної норми.

Нагадаємо, у Києві цього року метеорологічне літо завершилось на два тижні раніше за кліматичну норму. У цьому році осінь до Києва завітала 2 вересня, найраніше, вже 25 серпня, вона прийшла у 1993 році, найпізніше це сталося 15 жовтня 2020 року.

Источник