Мета рашистських обстрілів — це терор та залякування українців, та це тільки посилює нашу мобілізацію — Артур Палатний (відео)

Мета рашистських обстрілів - це терор та залякування українців, та це тільки посилює нашу мобілізацію - Артур Палатний (відео)

Уся Україна знову сколихнулася від страшних обстрілів мирних міст: Вінниці, Миколаїва, Дніпра, що стали черговими кривавими ранами на тілі нашої незалежної та незламної України. Проте, незважаючи на відвертий московитський терор, українці гуртуються та гартуються – і жодних поступок росіянам не буде, бо Україна вже перемагає і переможе їх остаточно.

Про це, як стало відомо , в своєму Telegram-каналі написав керівник Волонтерського штабу “Українська команда” Артур Палатний (на фото).

 

“Росія, як держава терорист, відсилає свою армію, як звичайне гарматне м‘ясо. Не в змозі протистояти нашим доблесним ЗСУ, ця нечисть знайшла для себе ворога у вигляді лікарень, університетів, дитячих садків, торгових центрів. Вже ніхто з їхніх чорноротих пропагандистів навіть не намагається прикривати цинічну брехню про військові бази. Вони відверто говорять про те, що мета обстрілів – це терор, залякування та упокорення українців”, – наголосив Артур Палатний.

Він переконаний, що нічого у московитів не вийде. Ці 143 дні війни на 100% показали, що від народу України не буде ніяких поступок, ніякої паніки, ніякої деморалізації. Кожна нова запущена ракета ще більше загострює почуття ненависті та відчуття того, що нашу територію ми ніколи нікому не віддамо. Це наша країна, наша земля і наше майбутнє! Ми обов’язково переможемо! Вже перемагаємо!”, – заявив керівник Волонтерського штабу “Українська команда”.

Источник