Ліміт для переказів: НБУ веде роботу з волонтерами

Фото: Getty Images Андрій Пишний запевнив, що ліміти для переказів за картками дійсно будуть

Питання непросте з точки зору суспільного сприйняття, тому політика НБУ має бути максимально зрозумілою, пояснив Андрій Пишний.

Національний банк України запровадить обмеження для переказу з картки на картку. Питання обговорюэться з волонтерами. Про це сказав голова НБУ Андрій Пишний під час засідання фінансового комітету Верховної Ради, повідомляє РБК-Україна у четвер, 4 липня.

«Зараз у нас триває фаза обговорення цього питання з волонтерами. Ми хочемо, щоби політика, яку НБУ реалізовує в цьому непростому з точки зору суспільного сприйняття питанні, була максимально зрозумілою і сприймалась тими, хто сьогодні відчуває певну тривогу щодо цього рішення», – сказав Пишний.

За його словами, представники НБУ «зараз на другій ітерації обговорення з волонтерським середовищем, збираємо їхні позиції, аналізуємо».

«Але ми стійкі в своєму намірі знайти рішення цієї непростої, але небезпечної проблеми», – додав голова НБУ

У травні повідомлялося, що Нацбанк готує проєкт рішення щодо обмеження карткових переказів і запровадження граничних лімітів переказу грошей з картки на картку між фізичними особами.

Пізніше у НБУ розповіли, що обговорюється варіант лімітів – не більше 30 операцій і до 100 тисяч гривень на місяць в одному банку.

Источник