Курс біткоїна різко обвалився

Фото: Unsplash

Ціна біткоїна впала до найнижчого рівня з лютого 2024 року. Bitcoin обвалився до 54 400 доларів.

Курс біткоїна в п’ятницю, 5 липня, впав на 8,1% до найнижчого рівня з лютого і коштував близько 54 400 доларів. Про це повідомляє Bloomberg.   За останній місяць Bitcoin втратив майже 23% вартості, хоч з початку року додав близько 30%.
Криптовалюта торгується у мінімумів з кінця лютого на побоюваннях, що Федеральна резервна система США (ФРС) поки що не готова приступати до зниження відсоткових ставок. Керівникам Федрезерву необхідні подальші свідчення уповільнення інфляції, щоб розпочати пом’якшення грошово-кредитної політики.   Високі відсоткові ставки вважаються негативним фактором для біткойну, оскільки вони знижують попит на ризикові активи.   Крім того, 4 липня влада Німеччини продала близько 3000 біткоїнів на суму близько 175 млн доларів. Владі ФРН, як і раніше, належать близько 40 000 біткоїнів, конфіскованих у рамках різних кримінальних справ.

Нагадаємо, у січні США зробили важливий крок у легалізації Bitcoin. SEC дозволила фондам-важковаговикам галузі BlackRock, Invesco і Fidelity дрібнішим конкурентам, включаючи Valkyrie, розпочати торги. Після цього криптовалюта почала стрімко дорожчати.

Источник