Корейська косметика для обличчя: ефективна система догляду чи маркетинговий трюк?

Рівна, гладенька і доглянута шкіра кореянок заворожує і вабить б’ютіголіків з іншої половини планети. В чому ж секрет їхньої краси і молодості, яка, здається, ніколи не закінчується?

Відповідь проста: корейська косметика для обличчя. Давайте розберемося, чим зумовлена така популярність корейського догляду за обличчям, і чи всі засоби підійдуть жінкам з європейським типом шкіри.

Чим корейська косметика відрізняється від європейських засобів?

Відповідь на це питання дуже проста: концентрацією активних речовин. Річ у тім, що шкіра кореянок і загалом жінок Південно-Східної Азії більш щільна і товста, ніж у європейок. 

Щоб отримати такий само ефект, який ми отримуємо від косметики, азіатським жінкам доводиться використовувати догляд з формулами підвищеної концентрації.

Також, корейська косметика для обличчя дуже сильно сфокусована на очищенні шкіри, тому що щільна шкіра більш схильна до утворення комедонів, запалень та акне. Основні очищувальні засоби, що використовуються:

  • Гідрофільна олія — для видалення забруднень, пилу, і макіяжу, навіть водостійкого
  • Гелі для вмивання — для легкого ранкового очищення від мейкапу і залишків нічних доглядових засобів
  • Тонери — більш щільна і концентрована варіація тоніку, яка очищує шкіру і одночасно підготовлює її до нанесення наступних етапів догляду.

Кому підійде корейська косметика?

Загалом, засоби корейської косметики, не дивлячись на більш високу концентрацію активних інгредієнтів, підходять для щоденного догляду. 

Виключення складають хіба засоби з підвищеною концентрацією кислот та ретиноїдів, бо вони можуть викликати запалення і гіперчутливість у реактивної шкіри.

Варто завжди обирати засоби корейської косметики відповідно до вашого типу шкіри, і проводити тест на невеликій ділянці шкіри, щоб виявити, чи засіб провокує алергію.

Де купити якісну корейську косметику?

Інтернет-магазин професійної косметики Paradiz пропонує вашій увазі якісні корейські засоби для догляду за обличчям. Ефективне очищення, зволоження та живлення шкіри — все це ви знайдете у нас за доступними цінами.