Конструкція сонцезахисних окулярів та деякі рекомендації щодо догляду за ними

Головне призначення сонцезахисних окулярів – максимально обмежити потрапляння прямих сонячних променів на зіниці очей. Для регулювання рівня сонячних променів в сонцезахисних окулярах, які можна замовити та придбати на сайті https://veis.com.ua/, встановлені різні види лінз, здатних пропускати від 10 до 90 відсотків сонячного світла. В інтернет-магазині представлені сонцезахисні окуляри таких відомих брендів як POLAROID та Tifosi, ProVision та StyleMark, Persona та INVU, Relax та Scott, продукція яких є якісною, надійною та водночас стильною. В окулярах від сонця можуть встановлюватися різні за кольором лінзи, які дозволяють використання окулярів як сонячну, так і в похмуру погоду.

Конструктивні елементи сонцезахисних окулярів

Основними конструктивними елементами сонцезахисних окулярів є оправа, виготовлена з надміцного пластику чи металу, яка слугує для надійної фіксації лінз, що вкриті шаром спеціального покриття, яке запобігає проникненню до сітківки ока прямих та ультрафіолетових сонячних променів. Для фіксації дужок в оправі використовується спеціальний місток, який є дуже міцним та зазвичай виготовляється з металу.

Рухомість дужок забезпечують спеціальні шарніри, завдяки яким сонцезахисні окуляри можна складати перед їх розміщенням у спеціальному футлярі. Функціональність окулярів забезпечується за рахунок використання якісних лінз, виготовлених з скла або полікарбонату. Дещо рідше лінзи виготовляють зі звичайного пластику, які є достатньо стійкими до механічних ушкоджень на відміну від скляних лінз, на поверхні яких при падінні окулярів можуть утворюватися мікротріщини або сколи.

В залежності від типу покриття поверхня лінз може бути:

  • дзеркальною або фотохромною;
  • золотистою чи сріблястою;
  • антибліковою, що вкрай важливо для водіїв.

Найкращими прийнято вважати лінзи з фотохромним покриттям, яке здатне змінювати свій колір в залежності від яскравості сонячного освітлення.

Як правильно доглядати за сонцезахисними окулярами

Більшість брендових моделей сонцезахисних окулярів є достатньо тендітними, в першу чергу це стосується лінз, які при необережному поводженні можуть дістати подряпини, що значно погіршить їхній зовнішній вигляд та огляд довколишнього простору.

Для зберігання сонцезахисних окулярів варто користуватися спеціальним футляром, протирати лінзи можна тільки дуже м’якою тканиною, яку можна придбати в магазинах оптики.