Конгрес США може збільшити суму допомоги Україні на 2019 рік на $120 мільйонів

Більша частина коштів буде призначена для зміцнення обороноздатності.

Комітет з питань асигнувань Палати представників Конгресу США виступив з пропозицією передбачити в бюджеті США на 2019 рік суму допомоги Україні більшу, ніж очікувалося раніше, інформує Ukr.Media.

Комітет запропонував власний проект закону «Про асигнування на потреби Міністерства оборони на 2019 рік». У цьому документі вказана сума в $250 мільйонів, що на $50 мільйонів більше, ніж передбачено програмами Державного департаменту і Пентагону на 2018 рік. Про це йдеться на офіційній сторінці посольства України в США в Facebook.

Кошти будуть виділені на зміцнення обороноздатності нашої країни. Зокрема, гроші виділяються на летальну зброю оборонного характеру. У повідомленні також йдеться і про те, що в проекті закону збільшено кошторис допомоги Україні по лінії зовнішньополітичного відомства США і суміжних агентств до $441 мільйонів., що більше фінансової підтримки, яка надається Україні протягом 2018 року.

Посольство України в США підсумували все, кошти, які виділяються і отримав рекордну суму в $691 мільйонів, що більше на $70 мільйонів. асигнувань, затверджених на цей рік.