Команда “Київпастрансу” візьме участь у Всесвітньому чемпіонаті водіїв трамваїв у Лейпцигу

Команда “Київпастрансу” візьме участь у Всесвітньому чемпіонаті водіїв трамваїв у Лейпцигу

Сьогодні в Лейпцигу (Німеччина) стартує щорічний Всесвітній чемпіонат водіїв трамваїв Tram-EM European Tramdriver Championship. Цьогоріч у змаганні приймає участь команда столичного комунального підприємства “Київпастранс”.

Про це дізналася з повідомлення пресслужби КП “Київпастранс”.

 

“Київпастранс” на Міжнародному трамвайному чемпіонаті “TRAM-EM – 2022” представлятиме жіноча команда водійок – Світлана Афанасьєва та Галина Загорна. Водійки з багаторічним досвідом – 15 років у Світлани та 12 років у Галини. 

“Наші учасниці неодноразово відзначені грамотами керівництва за професійну майстерність, є наставницямими та вчителями для багатьох нових водіїв трамваїв”, – зазначають на підприємстві.

Україну окрім водійок з Києва, представлятиме також делегація зі Львова. Загалом участь у змаганнях братимуть 25 команд з Польщі, Чехії, Німеччини, Румуніі, Болгарії, Іспанії, Швейцарії, Угорщини, Ірландії, Італії, Франції, Болгарії, Швеції, Португалії, Австрії, Бельгії, Словаччини, Люксембургу та Австралії.

Нагадаємо, з 16 травня у Києві відновлено оплату за проїзд у метро та наземному комунальному транспорті. Ціна на проїзд не змінилася та становить 8 гривень. Водночас від цього ж дня у столиці відновилася оплата паркування. Сервіс безготівкової оплати паркування знову працює в застосунку “Київ Цифровий”.

Читайте: На 20 найбільш популярних маршрутах столичного громадського транспорту збільшать кількість рухомого складу

Також нагадаємо, що у Києві 21 та 22 травня низка маршрутів громадського транспорту змінюють роботу. Трамваї №№ 14, 18 змінять рух через ремонт колії на вул. Глибочицькій в Подільському районі. Автобуси №№ 2, 49, 61, 87, 95, 98 змінять маршрути через проведення продовольчих ярмарків.

Источник