“Князь”, який пропонував Раміні “пасасать”, виявився звичайним Козіком з кримінальним шлейфом та відомим батьком 

“Князьок-Ігорьок” напідпитку, який принижував відому блогерку Раміну Есхакзай за невдале паркування, виявився Ігорем Козіком – майстер спорту з боксу, має кримінальні справи за крадіжку, розбій, побиття людини, погрози працівнику правоохоронного органу. Жодного разу він не поніс покарання.

Його батько  – Олександр Козік – майстер спорту з велоспорту, був у третій сотні на Майдані 2014 року. 

Так, син відомого батька, напідпитку 1 червня під час повітряної тривоги принизив жінку за невдале паркування: “Ти свой рот закрой, бухая, блін! Ти можеш у меня пасасать!” сів у Maserati та поїхав.

Після інциденту Раміна Есхалай звернулася до поліції через приниження її честі й гідності. Про це вона розповіла на своїй сторінці в Instagram. 

Також блогерка провела власне розслідування і з’ясувала, що Ігор Козік має ряд кримінальних справ, але жодного покарання не отримував. На думку Есхакзай через відомого батька та корупційну складову. 

“У 2021 році разом з іншими особами наніс тілесні ушкодження громадянину Павлу. У результаті порушено кримінальне провадження. Проти нього порушено кримінальне провадження за розбій. Також за статтею 187 Кримінального кодексу України частина третя – злочин проти авторитету державної влади, органів місцевого самоврядування, погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу. Злісний неплатник аліментів, має заборгованість по аліментах понад 300 тисяч гривень. Має дітей від різних жінок і це для нього пом’якшувальна обставина. Його позбавили дозволу на зброю, але він продовжує протизаконно носити її із собою”, – розповіла вона в етері ТК “1+1”. 

На цей час щодо Ігоря Козіка розглядається кримінальне провадження у Києво-Святошинському райсуді за ч. 2, ст. 345 КК України (злочин проти авторитету органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об’єднань громадян та злочини проти журналістів; погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу).  

“Зараз у суді перебуває справа. Він жодного разу не з’являвся на судові засідання. Людина так зі мною себе повела через те, що він жодного разу не був покараний”, – зазначила Есхалай. 

Блогерка зауважила, що Печерська районна поліція вже затримувала Ігоря Козіка та саджала в СІЗО. Однак, потім його випустили. За інформацією від особистих джерел Есхакзай, які мали справу з даною особою, він “купив” свій вихід за 5 тисяч доларів, заплативши їх до Печерського суду.

Вона закликала всіх, хто постраждав від дій Ігоря Козіка зв’язатися з нею.

 “Дана особа погрожує постраждалим, тому вони бояться продовжувати боротися проти порушника. Просимо всіх хто постраждав від дій Козіка Ігоря Олександровича, зв’язатися зі мною.”, – додала Раміна.

Джерело