КМУ віддав урядове майно чотирьох профучилищ у власність громад Київщини

КМУ віддав урядове майно чотирьох профучилищ у власність громад Київщини

Кабінет міністрів України (КМУ) передав цілісні майнові комплекси державних навчальних закладів у спільну власність територіальних громад Київської області.

Про це  стало відомо з повідомлення постійного представника уряду в парламенті Тараса Мельничука за підсумками засідання КМУ під головуванням прем’єр-міністра Дениса Шмигаля 2 червня 2023 року.

 

“Передано цілісні майнові комплекси Державного навчального закладу «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу», Державного професійно-технічного навчального закладу «Рокитнянський професійний ліцей», Державного професійно-технічного навчального закладу «Білоцерківський професійний ліцей» та Державного професійно-технічного навчального закладу «Бородянський професійний аграрний ліцей» у спільну власність територіальних громад Київської області”, – сказано в повідомленні.

Як інформувала , у Міжнародний день захисту дітей, 1 червня, було запущено урядовий експериментальний проект для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. 

Держава запустила програму “єОздоровлення”, за якою гроші на відпочинок і оздоровлення дітей будуть надаватись безпосередньо батькам. 

Поки що це стосуватиметься Київщини та декількох інших регіонів країни, найбільш постраждалих від повномасштабного вторгнення росії. 

Источник