Кількох посадовців Черкащини та Чернігівщини підозрюють у корупції під час закупівлі медобладнання | Кримінал Києва

408

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури повідомлено про підозру посадовцям, які були відповідальні за «супроводження» процедури закупівель високовартісного медичного обладнання для медзакладів Черкащини та Чернігівщини.

Досудовим розслідуванням встановлено, що представники приватних підприємств умисно завищували вартість медичного обладнання, яке вони постачали медустановам. До своїх злочинних схем вони залучали посадовців лікарень, шпиталів та управління охорони здоров’я.

Відтак:

— начальнику відділу Управління охорони здоров’я Черкаської ОДА та директору Черкаського обласного клінічного госпіталю ветеранів війни повідомлено про підозру у  привласнення, розтраті або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинених в особливо великих розмірах  (ч.5 ст. 191 КК України);

— заступнику директора Черкаського обласного клінічного госпіталю ветеранів війни  та заступнику генерального директора Чернігівської центральної районної лікарні повідомлено про підозру у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч.2 ст 367 КК України).

Досудовим розслідування встановлено майже 10 млн грн збитків, завданих державі внаслідок закупівель обладнання за завищеними цінами.

Досудове розслідування здійснюється слідчими СУ ГУНП у м. Києві за оперативного супроводження ДЗНД СБ України.

Зазначимо, що раніше повідомлено про підозру 6 представникам приватних структур, які здійснювали постачання високовартісного медичного обладнання медичним закладам за значно завищеними цінами. Сума встановлених збитків за трьома епізодами сягає 25,5 млн грн.

За матеріалами Київської міської прокуратури

Источник