Київський зоопарк отримав понад тонну корму для тварин у якості благодійної допомоги

Київський зоопарк отримав понад тонну корму для тварин у якості благодійної допомоги

Київський зоопарк отримав від Європейської асоціації зоопарків та акваріумів 1 250 кілограмів професійного гранульованого корму для різних видів тварин. Це дуже вчасна допомога, адже цьогоріч, окрім постійних мешканців, в зоопарку зимують тварини, врятовані з найбільш постраждалих від війни регіонів України.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні пресслужби “Київського зоопарку” (“Київзоо”).

 

У Київському зоопарку зазначили, що на території зоопарку мешкають понад 200 видів тварин, зокрема деяких з них було евакуйовано з гарячих точок під час війни.

“Наші співробітники щоденно працюють для того, щоб тварини були зігріті, доглянуті та нагодовані. У час війни, як і вся Україна, Київський зоопарк перебуває у стані жорсткої економії, тому ми завжди дуже вдячні за допомогу”, – йдеться в повідомленні.

У “Київзоо” повідомили, що передала 1 250 кілограмів професійного гранульованого корму для різних видів тварин Європейська асоціація зоопарків та акваріумів за підтримки Лодзинського зоопарку, який розташований в Польщі.

“У ці важкі часи нам як ніколи потрібно бути разом та допомагати один одному. Забезпечити повноцінну роботу Київського зоопарку було б неможливо без допомоги меценатів та європейських партнерів, а також гостей зоопарку, які купують квитки, оскільки це дозволяє покривати найбільші витрати – на корм, ветеринарне обладнання, медичні препарати, електроенергію, газ, водопостачання та підтримку інфраструктури”, – зауважили працівники зоопарку.

Доставити гуманітарний вантаж з Європи до Києва допоміг директор Рівненського зоопарку Олег Павлюк.

Київський зоопарк отримав понад тонну корму для тварин у якості благодійної допомоги

Нагадаємо, у Київському зоопарку цьогоріч, окрім постійних мешканців будуть зимувати понад 200 тварин, яких в умовах війни було врятовано з найбільш постраждалих регіонів України.

Источник