Київські митники виявили 9 посилок з виробами військового призначення часів СРСР

Київські митники виявили 9 посилок з виробами військового призначення часів СРСР

Київська митниця зупинила спробу пересилання за кордон у міжнародних поштових відправленнях товарів військового призначення. Загалом у 9 посилках було виявлено понад три сотні одиниць виробів, серед яких авіаційні годинники та перетворювачі, польові дозиметри, електронно-променеві трубки, індикатори тліючого розряду тощо.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні пресслужби Київської митниці.

 

Згідно повідомлення, реальний вміст дев’яти посилок, які прямували з Києва, Запоріжжя, Вінниці, Ужгорода, Кам’янця-Подільського, Обухова до США, Канади, Нідерландів, Чехії, Угорщини, задекларовано не було.

Замість дозволених для пересилання поштою цивільних товарів посилки містили деталі і комплектуючі для радіо – і вимірювального обладнання військового призначення. Серед них пристрої для вимірювання радіоактивної зараженості, для живлення електроприладів та для роботи в складі панелей приладів в літаках, тощо.

Митники зауважили, що фізичні особи не можуть бути власниками товарів військового призначення. А юридичним особам дозволено переміщення за кордон за наявності дозволу Державної служби експортного контролю, але його надано не було.

Київською митницею складено 9 протоколів за виявленими фактами незаконного пересилання товарів військового призначення. Загалом вилучено понад три сотні одиниць таких товарів.

Товари військового призначення часів срср і зараз вважаються забороненими до вивозу.

Нагадаємо, Київська митниця зупинила спробу пересилання за кордон у міжнародних поштових відправленнях 1200 товарів військового призначення. Жоден з відправників не задекларував реальний вміст посилок, товари, модернізовані під військове застосування вилучено.

Источник