Каравани техніки щотижня: скільки грошей за рік спрямував Порошенко з волонтерами на допомогу армії

За рік повномасштабної війни Петро Порошенко спільно з волонтерами спрямували на підтримку наших захисників 2 млрд грн. Щотижня вони відправляють на фронт каравани техніки з допомогою армії на 10 млн грн.

Про це розповів Петро Порошенко, підбиваючи підсумки року волонтерства.

За його словами, загальна сума допомоги ЗСУ за цей рік від Фонду Порошенка та ROSHEN сягає 1 млрд 900 млн грн, від ГО “Справа Громад” – 353 млн грн. 

365-й день. Важкий і лютий рік 9-річної війни. Країна пройшла безліч випробувань, загартувалася, продемонструвала єдність хоробрих солдат, талановитих командирів, відданих волонтерів та волелюбного народу“, – зазначив політик.

Він показав чергову партію допомоги на, яку сьогодні вночі відправить на фронт: вантажівки DAF для 10 гірсько-штурмової бригади “Едельвейс”, яка так “сподобалася” путіну; багатоцільові тягачі, п’ять банних комплексів для 25 та 77 бригад, сотні шин для бусиків та пікапів, Старлінки, буржуйки, генератори, більше 600 спальників та карематів, тисячі хімічних грілок.

Зараз, як і весь цей рік, ми працюємо 7 днів на тиждень, 24 години на добу. Робимо все, щоб підготувати ЗСУ для весняного наступу. Бо саме від цього наступу залежить доля війни в цьому році”, – додав Петро Порошенко.

Джерело