Камери відеоспостереження для охоронних систем в інтернет-магазині Comtrade

Безпека сьогодні є однією з ключових форм гарантії конституційного права, як для людини, так і для об’єктів її власності, включаючи державну та приватну структуру, об’єкти, що належать фізичним/юридичним особам. Базовими компонентами будь-якої сучасної системи безпеки сьогодні вважають камери відеоспостереження. В Україні вони активно використовуються для охорони різних об’єктів, у тому числі приватного сектору.

Камери відеоспостереження є невеликими пристроями, оснащеними спеціальним обладнанням для спостереження за об’єктами в режимі онлайн. У магазинах сьогодні можна побачити різні їх модифікації, що пов’язано зі специфікою їхньої експлуатації:

  • приховані;
  • мініатюрні;
  • автомобільні;
  • внутрішні;
  • зовнішні та ін.

Всі вони можуть бути оснащені розширеним або базовим набором функцій, відрізнятися розмірами та формою, типом підключення, але в системі відеоспостереження вони функціонують практично за єдиним принципом.

Що таке система відеоспостереження, які функції?

Системою відеоспостереження називають апаратно-програмний комплекс, що забезпечує відеоспостереження за об’єктами як реального часу. До складу такої системи можуть входити такі елементи:

  • монітор;
  • декілька відеокамер;
  • відеореєстратор;
  • датчики стеження;
  • інші елементи, що забезпечують монтаж та експлуатацію системи.

Комплектація системи відеоспостереження не однакова для різного типу об’єктів, вона може змінюватися, залежно від поставлених завдань. При необхідності стандартний набір може бути розширений, для цього необхідно встановити додаткове обладнання та програмне забезпечення.

За яким принципом функціонують камери відеоспостереження?

Обладнання для відеоспостереження функціонує за не дуже складним алгоритмом:

  1. Відеокамера зчитує дані з об’єкта, що охороняється, з урахуванням радіусу можливого охоплення простору її об’єктивів.
  2. Отримана інформація в аналоговому форматі (кабель) передається відеореєстратору.
  3. У завдання відеореєстратора входить обробка, стискання та кодування отриманих даних, після чого він відправляє їх до монітора.
  4. Отримані відеофайли можуть бути збережені на хмарному сервісі або на зовнішньому накопичувачі.

Специфіка виконання деяких завдань вимагає моментальної трансляції на екран монітора. Для цього найчастіше використовуються не аналогові, а цифрові відеокамери.

У чому відмінності аналогових та цифрових відеокамер?

Основна функція у цифрових та аналогових відеокамер одна, але стандарти підключення та функціонування у них різні.

Аналогова камера

Підключення камери відеоспостереження аналогового типу відбувається так:

  1. Камера за допомогою AV-кабелю підключається до відеореєстратора, якому по кабелю та передає одержані дані;
  2. Відеореєстратор, у свою чергу, підключений до монітора, на який він передає оброблені ним дані.

Відеореєстратор на власній операційній платформі працює як системний блок. Камера може бути безпосередньо підключена до монітора, якщо встановлено відеозахоплення.

Цифрова камера в IP-системі

Цифрові відеокамери працюють у зв’язці з IP-системами, без відеореєстратора, оскільки в ньому немає потреби. Підключення камери до системи здійснюється за рахунок бездротової мережі або через кабель. Через інтерфейс маршрутизатора цифрова відеокамера з унікальною IP-адресою налаштовується та синхронізується з іншим обладнанням системи.

Це дозволяє записувати та зберігати дані відео, виконувати інші операції з ними та інші функції. Налаштувати IP-систему можна через хмарне сховище, якщо у вас є програмне забезпечення для відеокамери від її виробника.

Функціональну, будь-якого типу відеокамеру купити у Києві, Одесі, Сумах та інших містах нашої країни можна в інтернет-магазині Комтрейд.