Кабмін залишив фіксовану ціну на електроенергію для населення до 30 квітня

Кабмін залишив фіксовану ціну на електроенергію для населення до 30 квітня

Кабінет Міністрів України (КМУ) продовжив дію фіксованої ціни на електроенергію для населення 1,44 грн/кВт-год та 1,68 грн/кВт-год залежно від споживання до 30 квітня цього року. Такі тарифи діють для населення з жовтня 2021 року.

Про це КВ стало відомо з повідомлення постійного представника уряду в парламенті Тараса Мельничука за підсумками засідання КМУ під головуванням прем’єр-міністра Дениса Шмигаля 24 березня 2023 року.

 

“Внесено зміни до постанови КМУ від 05.06.2019 N 483 “Про затвердження Положення про покладення спеціальних обовʼязків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії”. 

Передбачено продовження дії фіксованої ціни на електричну енергію для побутових споживачів до закінчення осінньо-зимового періоду 2022/23 року, а саме, до 30 квітня 2023 року”, – поінформував Мельничук про урядове рішення.

Згідно передостанніх змін до згаданої постанови, термін дії фіксованих цін на електрику спливав 31 березня цього року.

Як інформувала , фіксовані тарифи на електроенергію для населення діють з 1 жовтня 2021 року. 

Уряд зафіксував того року ціну на електроенергію для індивідуальних побутових споживачів, які споживають менше 250 кВт-год на місяць, на рівні 1,44 грн/кВт-год.

Водночас, для тих українців, які споживають понад 250 кВт-год на місяць, тариф становить 1,68 грн/кВт-год.

У квітні минулого року президент Володимир Зеленський після наради з урядовцями казав, що планів підвищувати тариф для побутових споживачів влада поки не має.

Источник